Kim Bu Kekeme Papağan?

Merhabalar, siteme hoş geldiniz. Ben “KekemePapağan”. Siz değerli okurlarıma kendimden kısaca bahsetmek istiyorum. Anadolu’nun küçük bir şehrinde, küçük bir ailede dünyaya geldim. Çocukluğum hayal aleminde geçti. Ejderhalara binip canavarları kovaladım. Hatta ilkokulda fantastik bir kitap yazmaya bile kalkıştım. Satranç ve resimle ilgilendim ama hayatımda ki her şeyde olduğu gibi bunlarında sonunu getiremedim. Ortaokulda bilgisayarla tanıştım, birde online oyunlara sardım ki sormayın gitsin. Oyun oynamaktan dışarı çıkmaz olmuştum. Lise zamanlarımda ise kimlik arayışı içine girmiştim. Bir kaç ailevi olaydan sonra tamamen “ergen depresyonuna” düşmüştüm. Karanlık geçen bir kaç yıldan sonra felsefeye merak saldım. “Dünyaya neden geldik?, Zamanın sırrı nedir?, Bu hayatta ki amacım ne?” gibi sorularla boğuştum. Kendimce cevaplar buldum ama bunlar beni tatmin etmedi. Daha sonra bir defter aldım ve benden başka kimsenin okumaması için dandik bir kilit taktım. Kimseye anlatamadıklarımı defterime anlatıyordum, defterim de beni dinliyordu. Böylece yazı yazmanın ne kadar rahatlatıcı bir şey olduğunu keşfettim. Üç senedir defterimle düzenli bir ilişkimiz var.

Neden Bu Web Sitesini Açtım?

Çocukluğumdan beri yazı yazmayı seviyorum. İlkokulda yazmakla başlayan hevesim şimdilerde bir web sitesi açmak ile devam ediyor. Yakın zamanda yazı yazarak para kazanılacağını öğrendim ve bu işi yapan web sitelerine başvurdum. Başlangıçta düşük bir ücret ile makale yazmaya başladım. Daha sonra neden kendim için makale yazmayayım ki diye düşündüm ve bu web sitesini kurmaya karar verdim.

Görüşlerinize İhtiyacım Var

Bu konularda çok acemiyim. Sitemi ziyaret edip birkaç şeyi okuma fırsatınız olduysa lütfen bana geri dönüş yapın. Sizin görüşleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz ile bu web sitesi daha güzel bir hal alacak. Bana ulaşmak için tıklayınız. Şimdiden çok çok teşekkür ederim sayın Papağan okurları 🙂